Poplatky

Rozhodli jsme se trochu motivovat včasné přihlášené, abychom co nejdřív věděli, na koho se budeme moct těšit. Do 31.3. je cena za vstup na Improtřesk 1600,- Kč, od začátku dubna za 1800,- Kč.

  • 1600,- Kč do 31. 3. 2018
  • 1800,- Kč později

V poplatku je zahrnuta cena za workshop, základní ubytování ve spacáku (2 noci), 2 snídaně a vstupy na všechna představení a akctivity v rámci Improtřesku 2018.

A do čeho že investuješ svoje těžce vydělaný kačáky? Do 11 hod intenzivního tréninku svých impro dovedností.

V sobotu 9:30 až 13:00, 15:00 až18:00 v neděli 10:00 až 14:00

Poplatky: Jak zaplatím

Místo na workshopu vám potvrdíme až v momentě, kdy k nám dorazí platba. Po odeslání přihlášky u nás budete mít 7 dní rezervované místo na workshopu vašeho výběru. Pokud nezaplatíte v čase rezervace, tak vám propadne a místo se automaticky nabídne dalším.

Poplatky: Jak se odhlásit

Pokud se potřebujete odhlásit a nedá se nic dělat, napište nám na kontaktní e-mail. Pokud za sebe seženete náhradníka, napište nám jeho kontaktní údaje a my ho přihlásíme místo vás. Podle vaší přihlášky budeme tisknout informační materiály.

Pokud se z celé akce odhlásíte a nenajdete za sebe náhradu, tak dostanete nazpátek jen část peněz. Počet lidí na workshopech je prostorově omezený a byla by škoda, kdyby se někdo jiný nemohl místo vás přihlásit. Anebo kdybychom improvizátory odmítali a pak zjistili, že není plno. Čím dřív se odhlásíte, tím víc dostanete, protože se trochu bojíme, aby vyšel finančně program pro všechny.

Tedy, pokud zjistíte, že se nebudete moci zúčastnit do 13. dubna, necháme si sladkou pusinku – 20 % poplatku.

Pokud se odhlásíte mezi 14. a 29. dubnem, tak už to bude spíš sladká pusinka pro vás, storno poplatek bude činit 80 %.

Později už peníze propadají smečce, takže doporučujeme najít si za sebe náhradu.