Poplatky

Letošní Improtřesk má dvě cenové úrovně:

  • 1700,- Kč za většinu workshopů
  • 1900,- Kč za workshopy, které kromě lektora zahrnují i hudebníka

V poplatku je zahrnuta cena za workshop, základní ubytování ve spacáku na karimatce (3 noci), vstup na 2 vybraná představení/akce, vstup na všechny párty a stoprocentní zázemí v rámci Improtřesku 2019.

A do čeho že investuješ svoje těžce vydělané peníze? Do 14 hod intenzivního tréninku svých impro dovedností dalších desítek hodin sbližování se zbylým improsvětem.

Workshopy budou probíhat v pátek 3.5. a v sobotu 4.5. vždy od 9:00 do 12:30 a od 14:30 do 18:00.

Poplatky: Jak zaplatím

Místo na workshopu vám potvrdíme až v momentě, kdy k nám dorazí platba. Po odeslání přihlášky u nás budete mít 7 dní rezervované místo na workshopu vašeho výběru. Pokud nezaplatíte v čase rezervace, tak vám propadne a místo se automaticky nabídne dalším.

Poplatky: Jak se odhlásit

Pokud se potřebujete odhlásit a nedá se nic dělat, napište nám na kontaktní e-mail. Pokud za sebe seženete náhradníka, napište nám jeho kontaktní údaje a my ho přihlásíme místo vás. Podle vaší přihlášky budeme tisknout informační materiály.

Pokud se z celé akce odhlásíte a nenajdete za sebe náhradu, tak dostanete nazpátek jen část peněz. Počet lidí na workshopech je prostorově omezený a byla by škoda, kdyby se někdo jiný nemohl místo vás přihlásit. Anebo kdybychom improvizátory odmítali a pak zjistili, že není plno. Čím dřív se odhlásíte, tím víc dostanete, protože se trochu bojíme, aby vyšel finančně program pro všechny.

Tedy, pokud zjistíte, že se nebudete moci zúčastnit do 14. dubna, necháme si sladkou pusinku – 20 % poplatku.

Pokud se odhlásíte mezi 15. a 28. dubnem, tak už to bude spíš sladká pusinka pro vás, storno poplatek bude činit 80 %.

Později už peníze propadají smečce, takže doporučujeme najít si za sebe náhradu.