Přihláška

Napřed tě musíme dostat do systému. Je to jen pár jednoduchých otázek na které potřebujeme znát odpověď. Určitě by to nemělo zabrat víc jak pět minut. V druhém kroce si můžeš poskládat Improtřesk tak jak ti bude vyhovovat, tedy vybrat workshop, jídlo a ubytování.

Přihlášky se uzavřou in 2 months

Je možné, že už máš účet z minulého ročníku. Ušetříš si čas tím, že nebudeš muset znovu vyplňovat registrační formulář.

Zapomenuté heslo

Zaregistruj se u nás a dostaneš přístup k přihlašovacímu formuláři. Tento krok je zdarma.


Jak na to?

O přihlášení na workshop na Improtřesku ti pošleme e-mail, takže je dobré vyplnit svojí skutečnou e-mailovou adresu. Stejně tak se bude hodit k sledování stavu přihlášky, objednání obědů a dalším věcem.

Registrace

Všechny údaje nutně potřebujeme abychom mohli Improtřesk pořádně vyúčtovat. Není třeba se bát, neposkytujeme je nikdy třetím stranám. Přihláška s nesprávně vyplněnými údaji riskuje vyřazení bez vrácení peněz a za správnost vyplnění zodpovídáš ty.

Podmínky festivalu

Přihlášení na workshop

Vybereš si workshop podle nabídky a aktuální obsazenosti. Pokud bude obsazeno, nebude se tam dát přihlásit. Může se stát, že přihlásíš a nezaplatíš. Potom tvoje místo na workshopu automaticky po nějaké lhůtě nabídneme ostatním. To je důvod proč budou počty míst na workshopu skákat nahoru a dolů.

Platba a potvrzení e-mailem

Platbu za přihlášku lze provést buď bankovním převodem a nebo kartou online.

Výběr obědů

Jaké jídlo bude na výběr budeme znát až později po přihlášce, třeba někdy v dubnu. Dáme ti vědět e-mailem. Stačí se přihlásit a vybrat.