Najdi skryté možnosti svého hlasu

  •  Náročnost: Pro všechny
  •  Cena:
    • od January 1, 2018 do April 1, 2018: 1600
    • od April 1, 2018: 1800
  •  Kapacita: Plně obsazeno

Prostřednictvím tohoto workshopu se můžete o vašem hlasu a o vás samých dozvědět více. Vyzkoušíme si jednak sílu vašeho hlasu, jeho barevnost, různorodost a pokusíme se také eventuelně hledat brzdu, kterou si bráníte váš hlas využít naplno. Budeme zpívat sólově, ale také sborově acapella a hledat libozvuk vašeho hlasu, abyste si ještě lépe mohli užít to, jak příjemné je zpívat a hledat “melodii vašeho srdce”.

Naučíme rozezpívací uvolňovací techniky, jak se opřít o bránici, aby byl hlas silný a abychom se při zpívání “neškrtili”. Budeme se učit jak být při zpívání přirozený a technika nebyla na úkor projevu. Pokud máte nějaký hudební nástroj a vystupujete s ním, nebo byste rádi, vezměte ho s sebou. Workshop je určen i pro nezpěváky! Těším se na vás!

Eva Vrbková

Hlavní lektor

Herečka, zpěvačka, skladatelka. V současné době spolupracuje v Praze s Národním divadlem,Novou scénou, Švandovým divadlem, Činoherním studiem Ústí nad Labem a také s divadlem Husa na provázku, kde strávila 14 let v angažmá. Mezi její zatím nejvýraznější divadelní role patří Eržika v Baladě pro banditu a Nastasja Filipovna v Idiotovi. Filmové úspěchy vytvořila především ve spolupráci s režisérem Robertem Sedláčkem, díky kterým byla nominována na cenu Český lev, cena Trilobit a Cena kritiků. Skládá hudbu (Švandovo divadlo - Cry baby cry, film ČT - Kozy léčí) a pořádá herecké a pěvecké workshopy. Více na: www.evavrbkova.cz