Poplatky

Za co se platí?

Rozhodli jsme se trochu motivovat včasné přihlášené, abychom co nejdřív věděli, na koho se budeme moct těšit. Do 31.3. je cena za Improtřesk 1650 korun, od konce března za 1850 korun.

  • 1650 Kč do 31. 3. 2016
  • 1850 Kč později

V poplatku je zahrnuta cena za workshop, základní ubytování (3 noci), 3 snídaně a vstupy na všechna představení v rámci Improtřesku 2017.

A do čeho že investuješ svoje těžce vydělaný kačáky? Do 16 hod intenzivního tréninku svých impro dovedností.

V sobotu dopo 3 hoďky a odpo 3,5 hodinky. V neděli to samý. No a v pondělí si dáš dopolední blok a pak už vzhůru do svých domovů.

Výjimkou je workshop Beatrix – Ant Power, který začíná v sobotu odpo a Herecký trénink performera Hany Varadzinové, jenž začíná v sobotu v 11 hodin. Beatrix i Hana ti nabídnou možnost nahradit hodiny během volných chvil festivalu. Budete se domlouvat na začátku dílny.

Jak zaplatím?

V přihlášce dostanete na výběr mezi různými platebními metodami. Místo na workshopu vám potvrdíme až v momentě, kdy k nám dorazí platba. Po odeslání přihlášky u nás budete mít na nějaký čas rezervované místo na workshop vašeho výběru. Pokud nezaplatíte v čase rezervace, tak vám propadne a místo nabídneme ostatním.

Jak se můžu odhlásit?

Pokud se potřebujete odhlásit a nedá se nic dělat, napište nám na kontaktní e-mail. Pokud za sebe seženete náhradníka, napište nám jeho kontaktní údaje a my ho přihlásíme místo vás. Podle vaší přihlášky budeme tisknout informační materiály.

Pokud se z celé akce odhlásíte a nenajdete za sebe náhradu, tak dostanete nazpátek jen část peněz. Počet lidí na workshopech je prostorově omezený a byla by škoda, kdyby se někdo jiný nemohl místo vás přihlásit. Anebo kdybychom improvizátory odmítali a pak zjistili, že není plno. Čím dřív se odhlásíte, tím víc dostanete, protože se trochu bojíme, aby vyšel finančně program pro všechny.

Tedy, pokud zjistíte, že se nebudete moci zúčastnit do 7. dubna, necháme si sladkou pusinku – 20 % poplatku.

Pokud se odhlásíte mezi 8. a 23. dubnem, tak už to bude spíš sladká pusinka pro vás, storno poplatek bude činit 80 %.

Později už peníze propadají smečce, takže doporučujeme najít si za sebe náhradu.